01 Giant Logo RGB 310
 
baner310x60  
  • BUNIA...prawdziwa Ślonsko Baba!
  • Biały Kruk wylądował...w trawie - Relacja
  • Następny proszę! - Dziki Smok z Azji!
  • Co wybrać, gdy za oknem śnieg?
  • Dla miłośników AC/DC - LaMere e-Summit
BUNIA...prawdziwa Ślonsko Baba!

BUNIA...prawdziwa Ślonsko Baba!

Jako że Księciunio i jego kocur zdecydowanie odradzają już nie tylko związki nieheteronormatywne, ale także wstrzemięźliwość związkową zwaną potocznie "singlowaniem", to nasz kumpel Toudi ją się rozglądać za tą jedyną, wymarzoną...kobietą z jajami.

Biały Kruk wylądował...w trawie - Relacja

Biały Kruk wylądował...w trawie - Relacja

Brejking Nius! Dzień po zakończeniu Białego Kruka, gdy jeszcze nie wszyscy doszli do siebie po szokującym braku śniegu na jaw wyszły taśmy prawdy, dzięki którym dowiedzieliśmy, dlaczego w Janowie Lubelskim zamiast bielutkiego puchu, była zielona trawa i ptaków śpiew.

Następny proszę! - Dziki Smok z Azji!

Następny proszę! - Dziki Smok z Azji!

Następny proszeee! No następny...Panieee...tu się nie śpi....tu się pracuje i testuje! Nextie, Nextie bitte! Tymczasem, za drzwiami, przyczaił się tygrys...wręcz smok dziki, choć ukryty. Przyczaił się i czeka już tak od paru miechów na podsumowanie. Zima trzydziestolecia za pasem, więc do dzieła!

 

Co wybrać, gdy za oknem śnieg?

Co wybrać, gdy za oknem śnieg?

Pytanie czysto retoryczne. Należy posadzić tyłek przed telewizorem, zapuścić Netflisia albo jeszcze lepiej Jutiuba i egzaltować się wyczynami miłośników fatbajków. Ale można tez inaczej spędzić ten czas!!!

Dla miłośników AC/DC - LaMere e-Summit

Dla miłośników AC/DC - LaMere e-Summit

Oj dawno nie pisaliśmy o fatach. Bo faktycznie niewiele się dzieje w naszym tłustym świecie oprócz zmiany kolorów modeli na dany rok. Dynamika przygasła, co nie zaskakuje. Aleee....od czasu do czasu, pojawia się promyk nadzieji....pardon nowości, tym razem od LaMere

Previous
Next

Się pomaga!

Fat Trajka Zrzutka 2

Kochane tłuściochy! Jest akcja - trzeba pomóc jednemu z Nas - miłośników wolności, natury i piękna życia, w urzeczywistnieniu marzenia - budowie tłustej trajki! Czytajcie dalej:

 Zatem krótko i na temat!Na Zrzutka.pl pojawił się taki oto dramatyczny apel Pana Arkadiusza, który jest osobą niepełnosprawną:

Witam serdecznie mam na imie Arkadiusz!!!

Jestem os.niepełnosprawną poruszającą się na wózku inwalidzkim od 1993r po złamaniu kręgosłupa na odcinku szyjnym i mam porażenie czterokończynowe,utrzymuje się sam z renty inwalidzkiej i mieszkam sam w swoim domu prywatnym dlatego musze się liczyć z wydatkami,chciałbym dokończyć swój projekt trajki który zaczołem budować w zeszłym roku , bardzo bym chciał jechać w góry i pojezdzić na nim ,w górach byłem tylko raz i to są dla mnie jako dla wózkersa tereny nie osiągalne na zwykłym wózku inwalidzkim ponieważ mam za słabe uściski dłoni a też z racji wieku juz nie mam na tyle sił.

Moja budowa była zainspirowana kiedy zobaczyłem w sieci sprzet firmy https://www.sport-on.com/pl-fat-explorer-1 a głownie własnie modelem Fatexplorer (KOSZT NOWEGO W TEJ FIRMIE TO PONAD 40TYŚ) więc postanowiłem to zbudować na tyle ile moge sam,zakupiłem rower typu Fat bike 24" , wziąłem z niego dwa koła,obciołem tylną rame by wykorzystać wahacz,zakupiłem od kolegi z e-bikersów gotowe koło tylne 20" zaplecione w silnik 3kw60a72v, pospawałem wszystko i niestesty utknołem ponieważ przerosły mnie koszta budowy baterii 20s21p ponad 400ogniw 18650 (koszt na nowych ogniwach to ponad 5tys)myśle o używanych co obniży koszty a także zakup reszty(sterownik Kelly KLS7212S-800zł, manetki,wyswietlacz KTLCD8 około 300zł). 

Dlatego postanowiłem poprosić o waszą pomoc we wsparciu od Was bym mógł ukonczyć projekt do tego Lata  

Mój syn Krystian założył mi zrzutkę.

Fat Trajka Zrzutka 3

Jeśli możecie wspomóc finansowo lub w inny sposób projekt Pana Arkadiusza to gorąco prosimy WAS o działanie. Nie pozostańmy obojętni na takie marzenia. :) :)

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/bfeekp