01 Giant Logo RGB 310
 
baner310x60  
  • Elo Ziom!...Canyon Dude 2021
  • Wild Dragon Mark II - EPILOG
Elo Ziom!...Canyon Dude 2021

Elo Ziom!...Canyon Dude 2021

Ktoś ostatnio na tłustej grupie zadał pytanie, jakie znane firmy produkują jeszcze fatbajki na kole większym niż 26 cali. Wbrew pozorom jest ich nieco więcej niż palców na jednej dłoni. Tym razem jednak odgrzeję kotleta, którego onegdaj znalazłem w lodówce, ale nie zdążyłem skonsumować. Canyon Dude musiał czekać na swój moment.

Wild Dragon Mark II - EPILOG

Wild Dragon Mark II - EPILOG

Jakieś zirka 2 lata temu przywędrował do mnie tygrys, przyczajony tajwański smok z Krainy Nextie, co zaowocowało miłością od pierwszego wejrzenia. O jej początkach, w szczegółach możecie przeczytać tutaj. Skoro taki szmat czasu upłynął to warto napisać parę słów jak dziś wygląda nasz związek, tym bardziej, że nasz swat - czyli dystrybutor kół Nextie...

Previous
Next

Się pomaga!

Fat Trajka Zrzutka 2

Kochane tłuściochy! Jest akcja - trzeba pomóc jednemu z Nas - miłośników wolności, natury i piękna życia, w urzeczywistnieniu marzenia - budowie tłustej trajki! Czytajcie dalej:

 Zatem krótko i na temat!Na Zrzutka.pl pojawił się taki oto dramatyczny apel Pana Arkadiusza, który jest osobą niepełnosprawną:

Witam serdecznie mam na imie Arkadiusz!!!

Jestem os.niepełnosprawną poruszającą się na wózku inwalidzkim od 1993r po złamaniu kręgosłupa na odcinku szyjnym i mam porażenie czterokończynowe,utrzymuje się sam z renty inwalidzkiej i mieszkam sam w swoim domu prywatnym dlatego musze się liczyć z wydatkami,chciałbym dokończyć swój projekt trajki który zaczołem budować w zeszłym roku , bardzo bym chciał jechać w góry i pojezdzić na nim ,w górach byłem tylko raz i to są dla mnie jako dla wózkersa tereny nie osiągalne na zwykłym wózku inwalidzkim ponieważ mam za słabe uściski dłoni a też z racji wieku juz nie mam na tyle sił.

Moja budowa była zainspirowana kiedy zobaczyłem w sieci sprzet firmy https://www.sport-on.com/pl-fat-explorer-1 a głownie własnie modelem Fatexplorer (KOSZT NOWEGO W TEJ FIRMIE TO PONAD 40TYŚ) więc postanowiłem to zbudować na tyle ile moge sam,zakupiłem rower typu Fat bike 24" , wziąłem z niego dwa koła,obciołem tylną rame by wykorzystać wahacz,zakupiłem od kolegi z e-bikersów gotowe koło tylne 20" zaplecione w silnik 3kw60a72v, pospawałem wszystko i niestesty utknołem ponieważ przerosły mnie koszta budowy baterii 20s21p ponad 400ogniw 18650 (koszt na nowych ogniwach to ponad 5tys)myśle o używanych co obniży koszty a także zakup reszty(sterownik Kelly KLS7212S-800zł, manetki,wyswietlacz KTLCD8 około 300zł). 

Dlatego postanowiłem poprosić o waszą pomoc we wsparciu od Was bym mógł ukonczyć projekt do tego Lata  

Mój syn Krystian założył mi zrzutkę.

Fat Trajka Zrzutka 3

Jeśli możecie wspomóc finansowo lub w inny sposób projekt Pana Arkadiusza to gorąco prosimy WAS o działanie. Nie pozostańmy obojętni na takie marzenia. :) :)

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/bfeekp