01 Giant Logo RGB 310
 
baner310x60  
  • BUNIA...prawdziwa Ślonsko Baba!
  • Biały Kruk wylądował...w trawie - Relacja
  • Następny proszę! - Dziki Smok z Azji!
  • Co wybrać, gdy za oknem śnieg?
  • Dla miłośników AC/DC - LaMere e-Summit
BUNIA...prawdziwa Ślonsko Baba!

BUNIA...prawdziwa Ślonsko Baba!

Jako że Księciunio i jego kocur zdecydowanie odradzają już nie tylko związki nieheteronormatywne, ale także wstrzemięźliwość związkową zwaną potocznie "singlowaniem", to nasz kumpel Toudi ją się rozglądać za tą jedyną, wymarzoną...kobietą z jajami.

Biały Kruk wylądował...w trawie - Relacja

Biały Kruk wylądował...w trawie - Relacja

Brejking Nius! Dzień po zakończeniu Białego Kruka, gdy jeszcze nie wszyscy doszli do siebie po szokującym braku śniegu na jaw wyszły taśmy prawdy, dzięki którym dowiedzieliśmy, dlaczego w Janowie Lubelskim zamiast bielutkiego puchu, była zielona trawa i ptaków śpiew.

Następny proszę! - Dziki Smok z Azji!

Następny proszę! - Dziki Smok z Azji!

Następny proszeee! No następny...Panieee...tu się nie śpi....tu się pracuje i testuje! Nextie, Nextie bitte! Tymczasem, za drzwiami, przyczaił się tygrys...wręcz smok dziki, choć ukryty. Przyczaił się i czeka już tak od paru miechów na podsumowanie. Zima trzydziestolecia za pasem, więc do dzieła!

 

Co wybrać, gdy za oknem śnieg?

Co wybrać, gdy za oknem śnieg?

Pytanie czysto retoryczne. Należy posadzić tyłek przed telewizorem, zapuścić Netflisia albo jeszcze lepiej Jutiuba i egzaltować się wyczynami miłośników fatbajków. Ale można tez inaczej spędzić ten czas!!!

Dla miłośników AC/DC - LaMere e-Summit

Dla miłośników AC/DC - LaMere e-Summit

Oj dawno nie pisaliśmy o fatach. Bo faktycznie niewiele się dzieje w naszym tłustym świecie oprócz zmiany kolorów modeli na dany rok. Dynamika przygasła, co nie zaskakuje. Aleee....od czasu do czasu, pojawia się promyk nadzieji....pardon nowości, tym razem od LaMere

Previous
Next

Yeah....Monteria Fat Bike Race Vol.4 2019

2019 fatbike plakat nowy

Nie, to nie czwarty volumin opowieści o czterech takich co zawinęli tłuste koła. To znowu luty i kolejna edycja nieoficjalnych mistrzostw Polski w ściganiu się na tłuściochach! Tak - Monteria Fat Bike Race Góry Stołowe

Nie ma, kurna chata, takiej opcji we Wszechświecie, żebyście nie słyszeli o Monteria Fatbike Race Góry Stołowe! Gdyby jednak taki cud się stał, to poniżej znajdziecie garść tłustych informacji prosto od organizatora. My zachęcać nie musimy do uczestnictwa, bowiem nie stawić się na kreskę FBR 2019 10 lutego, to po prostu faux pas do sześcianu! AVE!

Stawcie się hyżo, zabierzcie żony i kochanki, dzieci, psy i koty a nawet "wensze"....Będziemy się bawić, palić ognisko i opowiadać tłuste kawałki. Będzie się działo!

Monteria FAT BIKE RACE Góry Stołowe to wyścig, który już na dobre zagościł w zimowym kalendarzu kolarskim. To, co przyciąga miłośników zimowego klimatu na linię startu IV Nieoficjalnych Mistrzostw Polski Fat Bike to nie chęć stanięcia na podium, ale niepowtarzalny klimat imprezy. Grube opony, kolorowe, przepiękne rowery, uśmiechnięci, zaróżowieni od zimna zawodnicy oraz gorące okrzyki zgromadzonych gwarantują dobry start i wspaniały finish.

Co roku trasa ulega niewielkim modyfikacjom. Po tegorocznych zmianach liczy sobie 33 kilometry po ścieżkach rowerowych i biegowych znajdujących się na terenie Narodowego Parku Gór Stołowych.

Wyścig co roku odwiedzają zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. To wyścig dla każdego, każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz zimowego wyzwania i dobrego humoru, uczestnicy dostają także sporą dawkę adrenaliny na resztę zimy. 3-kilometrowy prolog nocną porą, który jest dodatkiem do wyścigu głównego dla zarejestrowanych uczestników, stał się już tradycją dla odważnych. Kto nie spróbował, wiele traci!

Sponsorem Tytularnym wyścigu jest polski producent rowerów Monteria.

Zarejestruj się na http://fatbikerace.pl/