O przedniej amortyzacji słów kilka - część druga

Bluto RS 05

Suchar codzienny: "biegnie garbaty do autobusu przewrócił się, pobujał, pobujał...i usnął." Jaki tu związek z tłustą amortyzacją? Prawie żaden, poza jednym: my też chcemy tak bujać się na amortyzatorach aby wszelkie nierówności nikły w oczach. Wcale nieśmieszne....bo nie musi być.

Add a comment

Czytaj więcej: O przedniej amortyzacji słów kilka - część druga

O przedniej amortyzacji słów kilka - część pierwsza

Test RST Renegade 12"W poradniku młodego zielarza napisanym dla szczęścia ludzkości pewien przepis się stale powtarza, bo zawiera on sekret młodości: skakać, tłumić, kompresować, sprężać, odbić i amortyzować..."

Add a comment

Czytaj więcej: O przedniej amortyzacji słów kilka - część pierwsza

Tłusty Koziołek Matołek! This is no joke!

Manitou Mastodon

Takie wiadomości lubimy przynosić. Mamy pewność, że nie skrócicie nas o głowę. Otóż Wielki Duch Manitou zwany popularnie Matołkiem utył w końcu do rozmiaru FAT! Here comes Mastodon!

Add a comment

Czytaj więcej: Tłusty Koziołek Matołek! This is no joke!

RST Renegade - Konkurencja dla Bluto?

RST Renegade

Panie i Panowie, tłuścioszki i chudzinki...RST już oficjalnie wprowadza do produkcji specjalistyczny amortyzator przygotowany pod rowery Fat Bike. Się dzieje!

Add a comment

Czytaj więcej: RST Renegade - Konkurencja dla Bluto?

Nowy Lauf Carbonara dla "Fatów"

Lauf Fork

Jeszcze kurz dobrze nie opadł po prezentacji nowatorskiego sztućca islandzkiej marki Lauf, gdy już pojawiły pierwsze przecieki o modelu przeznaczonym specjalnie dla "fatów".

Add a comment

Czytaj więcej: Nowy Lauf Carbonara dla "Fatów"

Amortyzator RockShox Bluto

fs bluto rl blk a16w

Firma RockShox jak na głównego gracza na rynku przystało, prezentuje swoje najnowsze dziecko dla najnowszej fali rowerowego rynku - fatbike'ów.

Add a comment

Czytaj więcej: Amortyzator RockShox Bluto