Kaca 2-B-less zalej mlekiem

Fat Tubeless 10Czas zimy, to rozmowy przy kominku, papucie na nogach i Last Christmas by Dżordż Majkel, lecący dziarsko z vinylu gdzieś tam w bekgrałndzie. Dziś będzie mowa o zalewaniu i uszczelnianiu...Będzie wesoło.

Add a comment

Czytaj więcej: Kaca 2-B-less zalej mlekiem

"Cierpienia Młodego Wertera", czyli składamy tłuściocha!

vintage fatbike2

Siadła tłusta Kryśka na Matyśka! Czas najwyższy zebrać wiedzę do kupy, bo się ludzie pytają co chwila: "Jak złożyć fatbajka?" Odpowiedź nie jest prosta :), choć gruba na pewno jest...

Add a comment

Czytaj więcej: "Cierpienia Młodego Wertera", czyli składamy tłuściocha!

Ceramiczne ściganie na tłusto…

IMG 20160729 191732 resize

Fatbajki przestały być ciekawostką tylko na zdjęciach i w Internecie. Realnie coraz częściej pojawiają się wokół nas, w górach, nad morzem, w lesie i w miastach. Nadal wszędzie wzbudzają wielkie zdziwienie i zainteresowanie.

Add a comment

Czytaj więcej: Ceramiczne ściganie na tłusto…

Tłusta przygoda na Bike Adventure

IMG 20160607 140215a

Gruuuba przygoda czeka miłośników tłuścioszków i nie tylko, podczas czteroetapówki w Karkonoszach, czyli Bike Adventure 2016.

Add a comment

Czytaj więcej: Tłusta przygoda na Bike Adventure

ŚNIEŻKA czeka na pierwsze faty…

rbsn14 01 mjd 20140809 115651 resize

Szczyt Śnieżki zawsze stanowił wyzwanie dla rowerzystów. To najwyżej położone miejsce w kraju, na który można wjechać rowerem. Od 26 lat firma Grabek Promotion, organizator Bikemaratonu umożliwia raz w roku limitowany wjazd na Śnieżkę – Uphill Race Śnieżka.

Add a comment

Czytaj więcej: ŚNIEŻKA czeka na pierwsze faty…