Majestatyczna Śnieżka ponownie czeka na tłuste rowery – UR Śnieżka już za moment…

Relacja USR Michal 01

Ona była i jest wyzwaniem dla wielu rowerzystów. Śnieżka, bo o niej mowa - królowa Karkonoszy już niebawem 17 czerwca powita kolejnych śmiałków na swym na szczycie. Wśród nich od trzech lat są rowery słusznej tłustej maści, ...czyli fatbajki.
Po raz kolejny, co staje się tradycją, podczas wyścigu Uphill Race Śnieżka 2018 tłuścioszki będą miały swoją osobną klasyfikację. Będzie to klasyfikacja Open z niespodziankami dla zwycięzców...

Add a comment

Czytaj więcej: Majestatyczna Śnieżka ponownie czeka na tłuste rowery – UR Śnieżka już za moment…

Kaca 2-B-less zalej mlekiem

Fat Tubeless 10Czas zimy, to rozmowy przy kominku, papucie na nogach i Last Christmas by Dżordż Majkel, lecący dziarsko z vinylu gdzieś tam w bekgrałndzie. Dziś będzie mowa o zalewaniu i uszczelnianiu...Będzie wesoło.

Add a comment

Czytaj więcej: Kaca 2-B-less zalej mlekiem

"Cierpienia Młodego Wertera", czyli składamy tłuściocha!

vintage fatbike2

Siadła tłusta Kryśka na Matyśka! Czas najwyższy zebrać wiedzę do kupy, bo się ludzie pytają co chwila: "Jak złożyć fatbajka?" Odpowiedź nie jest prosta :), choć gruba na pewno jest...

Add a comment

Czytaj więcej: "Cierpienia Młodego Wertera", czyli składamy tłuściocha!

Ceramiczne ściganie na tłusto…

IMG 20160729 191732 resize

Fatbajki przestały być ciekawostką tylko na zdjęciach i w Internecie. Realnie coraz częściej pojawiają się wokół nas, w górach, nad morzem, w lesie i w miastach. Nadal wszędzie wzbudzają wielkie zdziwienie i zainteresowanie.

Add a comment

Czytaj więcej: Ceramiczne ściganie na tłusto…

Tłusta przygoda na Bike Adventure

IMG 20160607 140215a

Gruuuba przygoda czeka miłośników tłuścioszków i nie tylko, podczas czteroetapówki w Karkonoszach, czyli Bike Adventure 2016.

Add a comment

Czytaj więcej: Tłusta przygoda na Bike Adventure

ŚNIEŻKA czeka na pierwsze faty…

rbsn14 01 mjd 20140809 115651 resize

Szczyt Śnieżki zawsze stanowił wyzwanie dla rowerzystów. To najwyżej położone miejsce w kraju, na który można wjechać rowerem. Od 26 lat firma Grabek Promotion, organizator Bikemaratonu umożliwia raz w roku limitowany wjazd na Śnieżkę – Uphill Race Śnieżka.

Add a comment

Czytaj więcej: ŚNIEŻKA czeka na pierwsze faty…