01 Giant Logo RGB 310
 
baner310x60  
  • Elo Ziom!...Canyon Dude 2021
  • Wild Dragon Mark II - EPILOG
Elo Ziom!...Canyon Dude 2021

Elo Ziom!...Canyon Dude 2021

Ktoś ostatnio na tłustej grupie zadał pytanie, jakie znane firmy produkują jeszcze fatbajki na kole większym niż 26 cali. Wbrew pozorom jest ich nieco więcej niż palców na jednej dłoni. Tym razem jednak odgrzeję kotleta, którego onegdaj znalazłem w lodówce, ale nie zdążyłem skonsumować. Canyon Dude musiał czekać na swój moment.

Wild Dragon Mark II - EPILOG

Wild Dragon Mark II - EPILOG

Jakieś zirka 2 lata temu przywędrował do mnie tygrys, przyczajony tajwański smok z Krainy Nextie, co zaowocowało miłością od pierwszego wejrzenia. O jej początkach, w szczegółach możecie przeczytać tutaj. Skoro taki szmat czasu upłynął to warto napisać parę słów jak dziś wygląda nasz związek, tym bardziej, że nasz swat - czyli dystrybutor kół Nextie...

Previous
Next

Tłusta przygoda na Bike Adventure

IMG 20160607 140215a

Gruuuba przygoda czeka miłośników tłuścioszków i nie tylko, podczas czteroetapówki w Karkonoszach, czyli Bike Adventure 2016.

Od 2 do 5 lipca odbędzie się w Szklarskiej Porębie ta coroczna, świetnie zorganizowana impreza rowerowa, dająca niesamowite przeżycia podczas 4 dni ścigania na pięknych i ciekawych trasach. Do wyboru dwa dystanse Pro i Fun w zależności od możliwości każdego zawodnika. W tegorocznym BA wprowadzono dodatkowo klasyfikację dla fatbike na dystansie Fun. Będzie to klasyfikacja Open dla kobiet i mężczyzn bez podziału na kategorie wiekowe. Klasyfikacja fatów jest niezależna i każdy startujący na tłuścioszku będzie oczywiście dodatkowo klasyfikowany w swojej kategorii wiekowej w klasyfikacji ogólnej.

Będą dla odważnych zwycięzców trofea sportowe i ciekawe nagrody. Klasyfikacja fatów wspierana jest przez nasz portal - fatbike.com.pl i dystrybutora m.in. Kendy – firmę Aljot.

Zapraszamy do tłustej przygody na Bike Adventure.

Ryszard Biniek