75-te Urodziny Pana Waleriana

FBR 2018 Masters

Uwaga, uwaga - Ważne ogłoszenie mamy! Dziś 75-te urodziny obchodzi Pan Walerian! W ciemno piszemy - nasz Najstarszy Czytelnik. :)

Pana Waleriana Łazarewicza ze zdjęć czy filmów, publikowanych przez Nas, kojażyć powinien każdy z Was.

Jest osobą z tego rzadkiego gatunku, który od pierwszego kontaktu potrafi pozytywnie oczarować każdego. Zaraża pozytywną energią, zarówno dzięki talentom oratorskim jak i przykładem osobistej działalności. Ilu mężczyzn "uratował" przed postępującą *lustrzycą, pokazując na własnym przykładzie jak trzeba żyć - możemy tylko pobieżnie szacować. O osobistej zazdrości piszącego te słowa, na tle fantastycznie wyglądającego zarostu, również należy wspomnieć ;)

44053649 324168695068460 667779243144380416 n

Niestety doszły nas niepokojące informacje od rodziny Pana Waleriana, że zmaga się aktulanie z jakąś srogą francą. W zasadzie to powinniśmy jej współczuć, że biedna porwała się na takiego chłopa, bo niechybnie dostanie po d*pie.

Jadnakowoż kręcąc dziś czy jutro, jakieś dystanse duże czy małe - pomyślcie ciepło o Panie Walerianie! Łyknijcie za jego zdrowie kilka głębszych łyków izotonika ;) A Ci z Was, którym talenty wokalne pozwolą, niech zaśpiewają gromkie: STO LAT, ... NIECH ŻYJE NAM! A KTO - WALERIAAAAN!

 

redakcja - Fatbike.com.pl

 

 

Zdjęcia: UltimaSport, Facebook - profil jubilata :)

 

 

*Lustrzyca - objawia się tym, że mężczyzna nań cierpiący, aby zobaczyć swoją drugorzędną cechę płciową, musi korzystać z lustra ;D