Och Wielka Su, Moja Wielka Su!

fatback bikes big su 80mm rimMiało być o letkich rafkach do tłuściocha, to będzie. Ale tym razem uwaga....przedmiotem chłopiecych marzeń, nieprzespanych nocy, będzie Ona - Wielka SU, czyli amelinowa dama lekkich obyczajów prosto zza Wielkiej Sadzawki.

Add a comment

Czytaj więcej: Och Wielka Su, Moja Wielka Su!

Prostokąty są "passe", trapezy są "SI", czyli nowy Mulefut 80SL V2

Sun Ringle Mulefut 80SLV2 Rim 2Pomysł jak odwieżyć produkt i sprzedać go z nowu z zyskiem? Otóż wyciąć otworki w modnym kształcie i dodać koniecznie przyrostek z numerkiem wersji. Tak uczyniło Sun Ringle

Add a comment

Czytaj więcej: Prostokąty są "passe", trapezy są "SI", czyli nowy Mulefut 80SL V2

Test kół DT Swiss BR 2250 Classic 26

DT Swiss BR 2250 009

DT Swiss - magiczne słowa dotyczące kół rowerowych. Kto jeździł kiedykolwiek to wie, a w dodatku do tłuścioszków, gdzie mają szczególne znaczenie w wydajności i jakości jazdy. A to głównie z powodu ciężaru, choć nie tylko.

Add a comment

Czytaj więcej: Test kół DT Swiss BR 2250 Classic 26

Tłusty Reynolds Dean

Kola Reynolds dean

W 2016 Reynolds do swojej oferty wprowadził karbonowe koła do zimowego kolarstwa górskiego. Kolejny rok przyniesie kontynuację sprzedaży najszerszego setu w ofercie producenta, który dodatkowo przeszedł niewielki lifting.

Add a comment

Czytaj więcej: Tłusty Reynolds Dean

Kuroshiro ensō6105 - 105mm przyjemności

Obrecz Enso6105

Co jakiś czas pojawia się produkt, który całkowicie zmienia oblicze rowerowego świata. Niewątpliwie Kuroshiro Ensō6105 udowodniło, że należy jej się miejsce w rowerowym "Hall of Fame".

Add a comment

Czytaj więcej: Kuroshiro ensō6105 - 105mm przyjemności

Dziki, azjatycki Smok w natarciu.

nextie-bike-fat-bike-wheels-reviews-carbon-90mm-width-wild-dragon

Tych, którym tęcza kojarzy się jedynie z radosnym podpalaniem muszę niestety rozczarować. Tym razem rozpalimy za to wyobraźnię, bowiem decydując się na obręcze NEXTIE przyjdzie zmierzyć się z wyborem koloru z iście tęczowej palety barw.

Add a comment

Czytaj więcej: Dziki, azjatycki Smok w natarciu.

Obręcze Alex Rims tyją do rozmiaru "Fat"

Alex-Rims-new-2015-36-fat-2

Jak nie wiecie, co jest na topie albo za chwilę będzie na nim będzie - zajrzyjcie do katalogów producentów kół i obręczy. Tym razem warto rzucić okiem na portfolio Alex Rims!

Add a comment

Czytaj więcej: Obręcze Alex Rims tyją do rozmiaru "Fat"

Nowe tłuste obręcze HED z węgla i aluminium

Hed-carbon-fat-bike-wheel-100mm-wide-bfd-big-deal-6

Firma HED, znany amerykański producent komponentów do tłustych rowerów zaprezentował komplet nowych obręczy z aluminium i karbonu na trwających właśnie targach Interbike 2014.

Add a comment

Czytaj więcej: Nowe tłuste obręcze HED z węgla i aluminium