Trezado uszczelnia tłuste koła!

BWB Custom Bikes Trezado promoPolska marka Trezado, to dziś krajowy lider wśród firm specjalizujących się w uszczelniaczach oraz akcesoriach do systemów bezdętkowych. Być może nie było by w tym nic niesamowitego, gdyby nie fakt, iż do tej pory oferta Trezado kończyła na się segmencie "plus". Ale to się właśnie zmienia!

Add a comment

Czytaj więcej: Trezado uszczelnia tłuste koła!

Gdy marzą ci się tłuste koła...zrób je sobie dobrze sam

TS 4 003Co zrobić, gdy marzą ci się tłuste koła, ale twoja domowa centrownica ma mniej miejsca na oponę, niż przysłowiowa szparka-sekretarka? Jest kilka tanich (i niezłych rozwiązań), ale tym razem pójdziemy po męsku na skróty...na piwo!

Add a comment

Czytaj więcej: Gdy marzą ci się tłuste koła...zrób je sobie dobrze sam

"Knights of the Fatback Republic"

fatback knight composite carbon fat bike wheelset"Ale tu ruch, trochę jak na słowiańskim targu. Słowianie mają takie targi na stadionach. Wszystko tam można znaleźć. Dosłownie wszystko. Niesamowite. Znajomy był na placówce, to opowiadał"...cytując klasyka

Add a comment

Czytaj więcej: "Knights of the Fatback Republic"

Och Wielka Su, Moja Wielka Su!

fatback bikes big su 80mm rimMiało być o letkich rafkach do tłuściocha, to będzie. Ale tym razem uwaga....przedmiotem chłopiecych marzeń, nieprzespanych nocy, będzie Ona - Wielka SU, czyli amelinowa dama lekkich obyczajów prosto zza Wielkiej Sadzawki.

Add a comment

Czytaj więcej: Och Wielka Su, Moja Wielka Su!

Prostokąty są "passe", trapezy są "SI", czyli nowy Mulefut 80SL V2

Sun Ringle Mulefut 80SLV2 Rim 2Pomysł jak odwieżyć produkt i sprzedać go z nowu z zyskiem? Otóż wyciąć otworki w modnym kształcie i dodać koniecznie przyrostek z numerkiem wersji. Tak uczyniło Sun Ringle

Add a comment

Czytaj więcej: Prostokąty są "passe", trapezy są "SI", czyli nowy Mulefut 80SL V2

Test kół DT Swiss BR 2250 Classic 26

DT Swiss BR 2250 009

DT Swiss - magiczne słowa dotyczące kół rowerowych. Kto jeździł kiedykolwiek to wie, a w dodatku do tłuścioszków, gdzie mają szczególne znaczenie w wydajności i jakości jazdy. A to głównie z powodu ciężaru, choć nie tylko.

Add a comment

Czytaj więcej: Test kół DT Swiss BR 2250 Classic 26

Tłusty Reynolds Dean

Kola Reynolds dean

W 2016 Reynolds do swojej oferty wprowadził karbonowe koła do zimowego kolarstwa górskiego. Kolejny rok przyniesie kontynuację sprzedaży najszerszego setu w ofercie producenta, który dodatkowo przeszedł niewielki lifting.

Add a comment

Czytaj więcej: Tłusty Reynolds Dean

Kuroshiro ensō6105 - 105mm przyjemności

Obrecz Enso6105

Co jakiś czas pojawia się produkt, który całkowicie zmienia oblicze rowerowego świata. Niewątpliwie Kuroshiro Ensō6105 udowodniło, że należy jej się miejsce w rowerowym "Hall of Fame".

Add a comment

Czytaj więcej: Kuroshiro ensō6105 - 105mm przyjemności