Trezado uszczelnia tłuste koła!

BWB Custom Bikes Trezado promoPolska marka Trezado, to dziś krajowy lider wśród firm specjalizujących się w uszczelniaczach oraz akcesoriach do systemów bezdętkowych. Być może nie było by w tym nic niesamowitego, gdyby nie fakt, iż do tej pory oferta Trezado kończyła na się segmencie "plus". Ale to się właśnie zmienia!

 A wszystko za sprawą współpracy ze wschodzącą manufakturą BWB Custom Bikes. Udało się dogadać obu szefom, a owocem jest pojawienie się taśmy uszczelniającej tłuste obręcze, o szerokości 80mm! Do tej pory w katalogu najszersza taśma ma "zaledwie" 40mm. Plusa uszczelnicie, ale tłuste rafki będą wyzwanie.

Dlatego pojawienie się prawdziwie tłustej tasiemki to fakt godzien odnotowania - na rynku mało jest specjalistycznych taśm uszczelniających, które mogą pochwalić się zbliżonymi parametrami. 8 cm pozwoli zrezygnować z podwójnego oklejania tradycyjnymi szarymi taśmami, lub nawet popularną Gorillą - tą możecie zamówić także w opcji 73mm, ale jest jednak znacznie cięższa od Trezado. Kto liczy każdy zbity gram z masy kół ten powinien złożyć "preorder" na produkt Trezado.

Taśmy dostępne będą na razie w dwóch opcjach:

  • serwisowej - rolka 50 metrów, w cenie 199PLN
  • domowej, rolka 10 metrów, w cenie 49.90PLN

Zamówienia można składać poprzez firmę BWB Custom Bikes: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Na tą chwilę ilość rolek jest ograniczona, bowiem Trezado sonduje pojemność naszego tłustego rynku, zatem warto się pospieszyć i złożyć zamówienie zanim komuś na górze odwidzi się uszczelnienie wszystkich polskich tłuściochów. W treści mejla można przeklnąć "uszczelnijToudiego", co gwarantuje kupującemu 25% rabat.

O jakości Trezado nie trzeba dużo pisać - marka bardzo prężnie rozwija się już nie tylko na krajowym rynku - aspirację są o wiele większe. Z produktów korzystają z zadowoleniem czołowi zawodnicy enduro oraz cross-country. W tym roku dział rozwoju udoskonalił formułę uszczelniacza - pojawiła się wersja "premium" - Vanilla Supreme. Nie dość, że pozostaje dłużej w postaci płynnej (według producenta), to w końcu pachnie przyjemną vanilią a nie skarpetkami wujka Tadzia, jak niestety wersja "non-premium", z której nota-bene część ekipy Fatbike.com.pl nadal korzysta, ku radości żon i kochanek.

Nasza skromna, tłusta ekipa nie może doczekać się testowej rolki, także składajcie zamówienia prędziutko, co by kontener szybko dotarł do magazynu Trezado. ;) :)

Plyn uszczelniajacy Trezado Vanilla Supreme 500 ml