Test opon Maxxis Colossus

Maxxis Colossus 03 a

Fatbajki postrzegane są już jako rowery całoroczne, którymi jeździ się praktycznie wszędzie. Ja też tak oceniam przydatność mojego tłuścioszka, choć pierwotne mu środowiska, czyli śnieg i piasek są jego niezaprzeczalną domeną. Na coraz bogatszym rynku opon mamy też takie, które są dedykowane określonym warunkom jazdy.

Add a comment

Czytaj więcej: Test opon Maxxis Colossus

Najeżony Maxxis Moosetrak

maxxis moosetrak 1

Dopiero co testowaliśmy dwa nowe, tłuste modele maxxisowych gum, a tu proszę, kolejna świetna informacja. Przed zimowym sezonem 2017/2018 do fatbajkowej gamy produktów dołączy pierwszy kolcowany produkt z żółtym logiem.

Add a comment

Czytaj więcej: Najeżony Maxxis Moosetrak

VEE Tire CO 2017- APACHE FATTYSLICK, RAIL TRACKER, SNOW AVALANCHE

vee tires

W 2017 firma VEE Tire Co jeszcze bardziej rozszerzy ofertę tłustego ogumienia. Nic dziwnego bo faty cały czas zyskują coraz to większą rzeszę zwolenników. Trzy zupełnie nowe modele dedykowane są do całkiem odmiennych warunków. Zobaczycie, namieszają na rynku.

Add a comment

Czytaj więcej: VEE Tire CO 2017- APACHE FATTYSLICK, RAIL TRACKER, SNOW AVALANCHE

Kraina Lodu i Japoński scyzoryk - tanio sprzedam

Ice GolemTanie i przyzwoite ogumienie do fatbajka to jeszcze do niedawna była mrzonka, gdyż opony stanowią jeden z droższych elementów tłustej układanki. Czy jest szansa na zmianę?

Add a comment

Czytaj więcej: Kraina Lodu i Japoński scyzoryk - tanio sprzedam

Tłusta guma nie musi być droga!

Arisun Big Smoothy

Jak w tytule...tłuste kapcie do naszych tłuściochów nie muszą kosztować wywrotki dolarów jak to ma miejsce obecnie. Coraz więcej firm potrafi wyprodukować konkurencyjne ogumienie w ludzkiej cenie. Przykładów jest kilka, ale tym razem w oko wpadł produkt mało znanego producenta z Azji - firmy ARISUN.

Add a comment

Czytaj więcej: Tłusta guma nie musi być droga!

Strzel sobie bezdętkę - nowe gadżety od Lezyne

Lezyne-pressure-overdrive-micro-floor-drive-xl

Nie ma to jak dobrze pierdnąć w tłuste oponki. Można próbować po bożemu, metodą wybuchową, ale skutki  mogą okazać się bolesne dla ciała i ducha. Można także nowocześnie i z klasą. Tak chwali się Lezyne.

Add a comment

Czytaj więcej: Strzel sobie bezdętkę - nowe gadżety od Lezyne

Kieliszek grzanego wina? A może nowe kolce XL?

45NRTH-XL-StudZima 2016 odchodzi w niebyt, choć w górach nadal zalega wystarczająco dużo śniegu, aby móc zanurzyć się weń tłustymi oponami. Zatem może warto pomyśleć o kolcach!

Add a comment

Czytaj więcej: Kieliszek grzanego wina? A może nowe kolce XL?

Nowe zimowe "kapciochy" od Bontragera

Opona Bontrager Gnarwhal Studded Side

Bontrager należy do tej grupy producentów, która widzi spory potencjał w fatbajkach i ich dalszy, szybki rozwój w najbliższych latach. Dlatego konsekwentnie rozszerza swoją tłustą ofertę specjalistycznych opon.

Add a comment

Czytaj więcej: Nowe zimowe "kapciochy" od Bontragera