Transport tłuściocha - temat długi jak rzeka

Transport Tlusciocha How to

Łatwiej słoń przeciśnie tłuste dupsko przez ucho igielne niż właściciel fatbika przewiezie wygodnie i bezpiecznie swój rower. Prawda czy fałsz?

Jak zwykle odpowiedź leży gdzieś pomiędzy 5 i szóstą, tłustą fałdą na moim brzuchu. Nie ma lekko, wręcz jest całkiem grubo.

Add a comment

Czytaj więcej: Transport tłuściocha - temat długi jak rzeka

Jaja jak berety, czyli jak zjeść zęby od Banless

Banless Oval 1Pamiętacie zakazane teksty z dzieciństwa? "Gdzieś daleko w Himalajach słoń powiesił się na jajach.Teraz wisi se na trąbie i jajami drzewo rąbie". Ja sobie wnet przypomniałem, gdy tuż przed wspinaczką na szczyt Śnieżki otrzymałem jajowate zębatki. Normalnie jaja jak berety...

Add a comment

Czytaj więcej: Jaja jak berety, czyli jak zjeść zęby od Banless

Bikepacking: Gorilla Cage

prod monkii gorilla cage 4 wrBikepacking to jedno z cześciej wklepywanych haseł w googlach, oprócz "gravel". Prawda jest jednak taka, że nieodłącznym towarzyszem bikepackingowych wyryp są także fatbajki.

Add a comment

Czytaj więcej: Bikepacking: Gorilla Cage

Mocny chwyt

WTB101

Oryginalne chwyty w moim tłuściochu okazały się być bardzo kiepskie i notorycznie zjeżdżały. Chyba nie muszę mówić jak to jest irytujące, zwłaszcza podczas zawodów, do tego czterodniowych. Tym bardziej ucieszyłem się, kiedy dostałem do testu markowy produkt, jakim niewątpliwie są gripy WTB. W dodatku z oryginalnym patentem nazwanym PadLoc. Co jest w nich niezwykłego?

Add a comment

Czytaj więcej: Mocny chwyt

Mucky Nutz dla grubasów

P9260690

Mamy już zimę za oknem, na razie tylko bardziej mroźną niż śnieżną. Ale gdy przyjdzie opad, warto wyposażyć naszego tłuściocha w podstawowy zestaw ochronny, jaki oferuje od tego sezonu Mucky Nutz!

Add a comment

Czytaj więcej: Mucky Nutz dla grubasów