TOUDI podbija Świat

Toudi Fatbike com 18Drogie dzieci, ta bajka nie będzie tym razem dla Was, tylko dla nieco starszych...dzieci. Otóż za siedmioma wydmami, za siedmioma zaspami, za siedmioma singlami, żył sobie Księciunio razem z wiernym Toudim. Pewnego dnia wyszli obaj przed ganek ich zamczyska....

Add a comment

Czytaj więcej: TOUDI podbija Świat

VLAD Cycles - Stalowe Faty z ukraińską fantazją

Vlad Impaler 2North American Hand Made Bicycle Show, w skrócie NAHBS, to jedno z niewielu wydarzeń na świecie, które przyciąga uwagę rowerowej społeczności oraz jest idealnym miejscem do autopromocji rowerowych dzieł sztuki. Należą do nich z pewnością jednoślady VLAD Cycles.

Add a comment

Czytaj więcej: VLAD Cycles - Stalowe Faty z ukraińską fantazją

Niby nie szata…ale fatbajkowe szaty zdobią…

dreamworkers 21

Każdy rower to wehikuł, który ma przede wszystkim dobrze jeździć. Ale... No właśnie, ale coraz większą uwagę przywiązujemy do wyglądu roweru, czyli innymi słowy do malowania i szaty graficznej.

Add a comment

Czytaj więcej: Niby nie szata…ale fatbajkowe szaty zdobią…

OOZee, Brutus, czyli tani fatbike po polsku?

ramafatbikecrmo17czarnymatwidelec

Złożyć tłuściocha! Pragnienie co raz liczniejszej grupy zakręconych Polaków. Jednak patrząc na ceny fatbajków trudno oprzeć się wrażeniu, że tłuste jednoślady zarezerwowane są dla nielicznych. A może jednak nie?

Add a comment

Czytaj więcej: OOZee, Brutus, czyli tani fatbike po polsku?

Le Tour de Fat Bottomed

Skyde Fat Bottomed

Znudziło wam się aluminium a stal jest zbyt stalowa? Może warto poszukać czegoś w tytanie. Nie trzeba jechać za Wielką Wodę, wystarczy zajrzeć do francuskiej miejscowości Périgueux.

Add a comment

Czytaj więcej: Le Tour de Fat Bottomed

Travers Fat Race - Tłuszcz i prostota zaklęte w tytanie

Fat Race

Anglicy mają bardzo bogate tradycje w tworzeniu rowerów. Na Wyspach znajdziecie sporo manufaktur specjalizujących się we wszelkiej maści jednośladach. Króluje stal i tytan. Wśród tych maksymalnie zakręconych miłośników spawania dwóch kółek jest niebanalna postać - Michael Travers - właściciel TraversBikes

Add a comment

Czytaj więcej: Travers Fat Race - Tłuszcz i prostota zaklęte w tytanie

9:Zero:7 w karbonowej Zamieci Alaski

9zero7-whiteout-carbon-fatbike091513 10471

Firma 9:ZERO:7, której nazwa zapoczątkowana została od lokalnego numer telefonu, wyrusza na podbój najbardziej arktycznych zakątków świata ze swoją topową linią Whiteout.

Add a comment

Czytaj więcej: 9:Zero:7 w karbonowej Zamieci Alaski