Global FatBike Day 2021 - Gdzie i jak?

gfbd202 600x600Kolejny Global Fatbike Day zbliża się tłustymi susami. Gdzie i jak można go spędzić w tym roku? 4 grudnia 2021 tłusta społeczność nie próżnuje i zaplanowała kilka wydarzeń.

Add a comment

Czytaj więcej: Global FatBike Day 2021 - Gdzie i jak?

Wschód 1400 - Sześć Błota Stóp - część druga - FINISH

Wschod 1400 Final 30

 „A Gdańsk daleko jest przed Wami setki mil a mnie pozostało do mety kilka chwil no i sześć błota stóp, sześć błota stóp…” Doprawdy, nie wiem, czemu akurat ta szanta tak mocno utkwiła w mej głowie. Pewnie przez to błoto…

Add a comment

Czytaj więcej: Wschód 1400 - Sześć Błota Stóp - część druga - FINISH

Wschód 1400 - Sześć Błota Stóp - część pierwsza

Wschod 1400 8„Sześć Błota stóp, sześć błota stóp…dziewięć sążni wody i sześć błota stóp…” – to słowa jednej z bardziej znanych szant, które doskonale oddają charakter jednego z trudniejszych ultramaratonów zorganizowanych w tym sezonie – Wschód 1400.

Add a comment

Czytaj więcej: Wschód 1400 - Sześć Błota Stóp - część pierwsza

Monteria Fat Bike Race 202...

MFBR 2020 1"I have a dream...." powiedział kiedyś Martin Luther King. I Ja też mam taki sen - marzenie wręcz: jest 31 stycznia 2021, niedziela. Właśnie zakończyła się VI edycja Monteria Fatbike Race, a ja pełen energii zasiadam z zasłużoną szklaneczką "rudej" i piszę relację, na gorąco...ciepłą i romantyczną jak kaflowy piec. Ooo..już jest, a wy ją możecie właśnie przeczytać:

Add a comment

Czytaj więcej: Monteria Fat Bike Race 202...

Biały Kruk wylądował...w trawie - Relacja

Relacja Bialy Kruk 2020 4Brejking Nius! Dzień po zakończeniu Białego Kruka, gdy jeszcze nie wszyscy doszli do siebie po szokującym braku śniegu na jaw wyszły taśmy prawdy, dzięki którym dowiedzieliśmy, dlaczego w Janowie Lubelskim zamiast bielutkiego puchu, była zielona trawa i ptaków śpiew.

Add a comment

Czytaj więcej: Biały Kruk wylądował...w trawie - Relacja

PEDAŁUJ, IDŹ...ALBO GIŃ! - Monteria Fatbike Race 2019

Relacja Fatbike Race 2019 16"Słuchajcie, zostało już tylko 12 minut do limitu czasowego. Co robimy? Asfaltem do domu, czy jednak po trasie...?" - padło całkiem rozsądne pytanie koleżanki człapiącej, noga za nogą, w śniegowym kartoflisku. Dłuższa chwila zastanowienia...bitwa i gonitwa myśli. Moje nogi odpowiadają: "już nie mogę", a serce..."nakurwiaj do mety".

Add a comment

Czytaj więcej: PEDAŁUJ, IDŹ...ALBO GIŃ! - Monteria Fatbike Race 2019

Wisła 1200 na tłusto cz.2

w16

Warszawa była miejscem przełomowym. Nie tylko dlatego, że to już ponad połowa drogi i jakby łatwiej to przetrawić w głowie, ale też trasa nieco zmieniła swój charakter. Dawało się odczuć, że ukończenie imprezy jest jak najbardziej realne, jedynie nurtowało mnie jedno pytanie: czy zdążę na pociąg w Gdańsku?

Add a comment

Czytaj więcej: Wisła 1200 na tłusto cz.2

Wisła 1200 na tłusto cz.1

1

Wisła. Najdłuższa rzeka w Polsce i ostatnia dzika i nieuregulowana w Europie. Kiedyś chciałem ją całą przepłynąć pontonem, ale jakoś zawsze brakowało czasu. Kiedy przeczytałem o Maratonie Rowerowym Wisła 1200, wiedziałem, że to będzie idealna okazja do realizacji marzeń sprzed lat. Co prawda drogą lądową i na rowerze, ale może tak będzie ciekawiej? 

Add a comment

Czytaj więcej: Wisła 1200 na tłusto cz.1