PIVOT LES FAT 2019 lepszy niż skrzydełka KFC

Pivot LES Fat 2019Chmm....to będzie wyjątkowo krótki nius :) :). Jakieś 2.5 roku temu pisałem o jednym z bardziej interesujących, tłustych projektów jaki ujrzał światło dzienne - PIVOT LES FAT. Czy coś się zmieniło przez ten czas....to pytanie retoryczne.

Add a comment

Czytaj więcej: PIVOT LES FAT 2019 lepszy niż skrzydełka KFC

TOUDI - ....bo Gumisie tyją tam i siam..."

Toudi Bike GumisieStarsza "młodzież" na bank pamięta, jak w niedzielę po wieczorynce każdy chciał wypić gumisiowy sok i chciał być super-gumisiem. Ale jakoś mało kto chciał być małym ogrem Toudim, który mimo swoich wielu zalet nie był nigdy traktowany poważnie. Tymczasem....

Add a comment

Czytaj więcej: TOUDI - ....bo Gumisie tyją tam i siam..."

Nowy tłuścioch od FRAMED - ideał na start!

framed minnesota ltd fat bike maroon orange 18Nie wiem, czy marzyliście kiedykolwiek o odwiedzeniu Minnesoty. To z pewnością piękne miejsce, oraz bardzo droga wycieczka, ale jest rozwiązanie. Od dziś możecie zamówić sobie Minnesotę door-to-door...za jedynego zielonego patyka.

Add a comment

Czytaj więcej: Nowy tłuścioch od FRAMED - ideał na start!

SURLY PUGSLEY 2.0 - Reaktywacja

Surly Pugsley 2018Kiedyś koszykarz John Starks zapytany o Michaela Jordana odpowiedział złośliwie: "Michael Jordan, ten bejzbolista, taak? Dziś, gdyby zapytać świeżo upieczonych miłośników fatbajkingu co to jest Surly Pugsley, odpowiedzieliby bez złośliwości pytaniem: "Surly Pugsley? To ten youtuber, taak?"

Add a comment

Czytaj więcej: SURLY PUGSLEY 2.0 - Reaktywacja

Tłusty autobus Salsy

Salsa Blackborow 1

Salsa Blackbarow to prawdziwy rowerowy odpowiednik pickupa w wersji off-road. Czy ten ekstremalny krążownik to totalne przegięcie, czy maszyna do ponadekstremalnych wypraw? Chyba trochę i jedno, i drugie.

Add a comment

Czytaj więcej: Tłusty autobus Salsy

Kona WoZo & Wo 2018

kona wozo 8

Pełnotłuste dwie Kony wtaczają się z nami w kolejny rok. Już wiemy, że 2018 nie przyniesie diametralnych zmian, a jedynie lekki lifting. Czy jest on na tyle trafiony, żeby odebrać konkurencji trochę fatbajkowego rynku? No jasne, przecież to KONA.

Add a comment

Czytaj więcej: Kona WoZo & Wo 2018

Prawie jak tłusta motorynka - Moto Parilla Carbon

Moto Parilla Carbon SUVFantazja czasami przekracza wszelkie granice, można spędzić godziny na dyskusjach co ma sens a co nie i co jest brzydkie, a co wręcz obrzydliwie ładne. W ten trend wpisuje się...chmm no właśnie....co?

Add a comment

Czytaj więcej: Prawie jak tłusta motorynka - Moto Parilla Carbon

Mongoose Argus 2018 - po lekkim liftingu

Mongoose Comp 1Nie będzie rewolucji, nie będzie też "cofania się do tyłu". Mongoose tradycyjnie stawia małe kroki, które najwyraźniej przynoszą zamierzony efekt. Sezon 2018 nie będzie wyjątkiem od reguły.

Add a comment

Czytaj więcej: Mongoose Argus 2018 - po lekkim liftingu