Giant Yukon - przyczajony tygrys, ukryty smok

MY19 Yukon 1 Color AQuo Vadis Giant? Takie pytanie padło, gdy tajwański tygrys wycofał się rakiem z fatbajków reprezentowanych przez, i tak powiedzmy sobie szczerze - skromną, rekreacyjną linię Momentum. Tymczasem gigant tylko przyczaił się...

Add a comment

Czytaj więcej: Giant Yukon - przyczajony tygrys, ukryty smok

PIVOT LES FAT 2019 lepszy niż skrzydełka KFC

Pivot LES Fat 2019Chmm....to będzie wyjątkowo krótki nius :) :). Jakieś 2.5 roku temu pisałem o jednym z bardziej interesujących, tłustych projektów jaki ujrzał światło dzienne - PIVOT LES FAT. Czy coś się zmieniło przez ten czas....to pytanie retoryczne.

Add a comment

Czytaj więcej: PIVOT LES FAT 2019 lepszy niż skrzydełka KFC

TOUDI - ....bo Gumisie tyją tam i siam..."

Toudi Bike GumisieStarsza "młodzież" na bank pamięta, jak w niedzielę po wieczorynce każdy chciał wypić gumisiowy sok i chciał być super-gumisiem. Ale jakoś mało kto chciał być małym ogrem Toudim, który mimo swoich wielu zalet nie był nigdy traktowany poważnie. Tymczasem....

Add a comment

Czytaj więcej: TOUDI - ....bo Gumisie tyją tam i siam..."

Nowy tłuścioch od FRAMED - ideał na start!

framed minnesota ltd fat bike maroon orange 18Nie wiem, czy marzyliście kiedykolwiek o odwiedzeniu Minnesoty. To z pewnością piękne miejsce, oraz bardzo droga wycieczka, ale jest rozwiązanie. Od dziś możecie zamówić sobie Minnesotę door-to-door...za jedynego zielonego patyka.

Add a comment

Czytaj więcej: Nowy tłuścioch od FRAMED - ideał na start!

SURLY PUGSLEY 2.0 - Reaktywacja

Surly Pugsley 2018Kiedyś koszykarz John Starks zapytany o Michaela Jordana odpowiedział złośliwie: "Michael Jordan, ten bejzbolista, taak? Dziś, gdyby zapytać świeżo upieczonych miłośników fatbajkingu co to jest Surly Pugsley, odpowiedzieliby bez złośliwości pytaniem: "Surly Pugsley? To ten youtuber, taak?"

Add a comment

Czytaj więcej: SURLY PUGSLEY 2.0 - Reaktywacja

Tłusty autobus Salsy

Salsa Blackborow 1

Salsa Blackbarow to prawdziwy rowerowy odpowiednik pickupa w wersji off-road. Czy ten ekstremalny krążownik to totalne przegięcie, czy maszyna do ponadekstremalnych wypraw? Chyba trochę i jedno, i drugie.

Add a comment

Czytaj więcej: Tłusty autobus Salsy

Kona WoZo & Wo 2018

kona wozo 8

Pełnotłuste dwie Kony wtaczają się z nami w kolejny rok. Już wiemy, że 2018 nie przyniesie diametralnych zmian, a jedynie lekki lifting. Czy jest on na tyle trafiony, żeby odebrać konkurencji trochę fatbajkowego rynku? No jasne, przecież to KONA.

Add a comment

Czytaj więcej: Kona WoZo & Wo 2018

Prawie jak tłusta motorynka - Moto Parilla Carbon

Moto Parilla Carbon SUVFantazja czasami przekracza wszelkie granice, można spędzić godziny na dyskusjach co ma sens a co nie i co jest brzydkie, a co wręcz obrzydliwie ładne. W ten trend wpisuje się...chmm no właśnie....co?

Add a comment

Czytaj więcej: Prawie jak tłusta motorynka - Moto Parilla Carbon