On-One Piccolino Kids Fat Bike pod choinkę

 289855 P1

Dla sfrustrowanych rodziców, którzy w okresie przedświątecznym odchodzą od zmysłów, szukając godnych prezentów dla swoich pociech, firma On-One przyszła w sukurs. Oto On-One Piccolino Kids Fat Bike :)

 Piccolino nie jest "zwykłym dziecięcym rowerem". Zaprojektowany został tak jak rower dla dorosłych, tylko w małym rozmiarze. Świadczy o tym rama z cieniowanych rur aluminiowych z klasycznego stopu 6061. Koła na obręczach 20", obute są w 2.5 calowe opony  Maxxis Creepy Crawler.

289855 P5

Pełną kontrolę w niepohamowanych harcach, zapewnią tarczowe linkowe hamulce Tektro. Napęd 1x7 zbudowany na komponentach Shimano Tourney zniesie wszystko oraz powinien wystarczająco wspierać ambicje młodych bajkerów w atakach na podjazdach. Kierownica z wysokim gięciem do góry oraz wygodne siodło, mają zapewnić niezbędne minimum komfortu :)

289855 P8

Piccolino dostępny będzie w trzech kolorach (Electric Blue, Zesty Lime oraz po prostu Biały) lecz w jednym rozmiarze (10"), który powinien pasować dla przedziału 6-10 lat a gabarytowo przekłada się to na nogę długości 50-63 cm.

289855 P9

Producent zapewnia dostępność Piccolinów na 10 listopada, więc ryzyka że kurier na 24 grudnia nie zdąży, raczej nie ma.

289855 P6

Jedynym minusem, niestety ujemnym ;) jest metka z ceną. Koszt uszczęśliwienia Siebie jako rodzica, Dziecka jako entuzjasty jeżdżenia po wszystkim oraz właścicieli marki Planet X/On-One, opiewa na 579,99 EU. Cóż My Was drodzy czytelnicy zostawiamy samych z dylematem  - Nowy rower dla Mnie czy dla Małej/Małego ? 

 

Źródło: www.planetx.co.uk 

Artur Drzymkowski