Elo Ziom!...Canyon Dude 2021

PR Canyon Dude 2021Ktoś ostatnio na tłustej grupie zadał pytanie, jakie znane firmy produkują jeszcze fatbajki na kole większym niż 26 cali. Wbrew pozorom jest ich nieco więcej niż palców na jednej dłoni. Tym razem jednak odgrzeję kotleta, którego onegdaj znalazłem w lodówce, ale nie zdążyłem skonsumować. Canyon Dude musiał czekać na swój moment.

Add a comment

Czytaj więcej: Elo Ziom!...Canyon Dude 2021

BUNIA...prawdziwa Ślonsko Baba!

BuniaJako że Księciunio i jego kocur zdecydowanie odradzają już nie tylko związki nieheteronormatywne, ale także wstrzemięźliwość związkową zwaną potocznie "singlowaniem", to nasz kumpel Toudi ją się rozglądać za tą jedyną, wymarzoną...kobietą z jajami.

Add a comment

Czytaj więcej: BUNIA...prawdziwa Ślonsko Baba!

Dla miłośników AC/DC - LaMere e-Summit

LaMere eSumiit 1

Oj dawno nie pisaliśmy o fatach. Bo faktycznie niewiele się dzieje w naszym tłustym świecie oprócz zmiany kolorów modeli na dany rok. Dynamika przygasła, co nie zaskakuje. Aleee....od czasu do czasu, pojawia się promyk nadzieji....pardon nowości, tym razem od LaMere

Add a comment

Czytaj więcej: Dla miłośników AC/DC - LaMere e-Summit

Giant Yukon - przyczajony tygrys, ukryty smok

MY19 Yukon 1 Color AQuo Vadis Giant? Takie pytanie padło, gdy tajwański tygrys wycofał się rakiem z fatbajków reprezentowanych przez, i tak powiedzmy sobie szczerze - skromną, rekreacyjną linię Momentum. Tymczasem gigant tylko przyczaił się...

Add a comment

Czytaj więcej: Giant Yukon - przyczajony tygrys, ukryty smok

PIVOT LES FAT 2019 lepszy niż skrzydełka KFC

Pivot LES Fat 2019Chmm....to będzie wyjątkowo krótki nius :) :). Jakieś 2.5 roku temu pisałem o jednym z bardziej interesujących, tłustych projektów jaki ujrzał światło dzienne - PIVOT LES FAT. Czy coś się zmieniło przez ten czas....to pytanie retoryczne.

Add a comment

Czytaj więcej: PIVOT LES FAT 2019 lepszy niż skrzydełka KFC

TOUDI - ....bo Gumisie tyją tam i siam..."

Toudi Bike GumisieStarsza "młodzież" na bank pamięta, jak w niedzielę po wieczorynce każdy chciał wypić gumisiowy sok i chciał być super-gumisiem. Ale jakoś mało kto chciał być małym ogrem Toudim, który mimo swoich wielu zalet nie był nigdy traktowany poważnie. Tymczasem....

Add a comment

Czytaj więcej: TOUDI - ....bo Gumisie tyją tam i siam..."

Nowy tłuścioch od FRAMED - ideał na start!

framed minnesota ltd fat bike maroon orange 18Nie wiem, czy marzyliście kiedykolwiek o odwiedzeniu Minnesoty. To z pewnością piękne miejsce, oraz bardzo droga wycieczka, ale jest rozwiązanie. Od dziś możecie zamówić sobie Minnesotę door-to-door...za jedynego zielonego patyka.

Add a comment

Czytaj więcej: Nowy tłuścioch od FRAMED - ideał na start!

SURLY PUGSLEY 2.0 - Reaktywacja

Surly Pugsley 2018Kiedyś koszykarz John Starks zapytany o Michaela Jordana odpowiedział złośliwie: "Michael Jordan, ten bejzbolista, taak? Dziś, gdyby zapytać świeżo upieczonych miłośników fatbajkingu co to jest Surly Pugsley, odpowiedzieliby bez złośliwości pytaniem: "Surly Pugsley? To ten youtuber, taak?"

Add a comment

Czytaj więcej: SURLY PUGSLEY 2.0 - Reaktywacja