Bo liczy się "ciepła skóra, kajdan i komóra"

XLC Gangsta Stajl 14Co się liczy w życiu każdego prawdziwego Fat Gangsta? Tłusty rower na pewno. Piękna kobieta i dzieci też. Aleeee...równie istotne są "ciepła skóra, dobry kajdan i komóra!"

Add a comment

Czytaj więcej: Bo liczy się "ciepła skóra, kajdan i komóra"

Wild Dragon Mark II - EPILOG

Dragon Nextie 5Jakieś zirka 2 lata temu przywędrował do mnie tygrys, przyczajony tajwański smok z Krainy Nextie, co zaowocowało miłością od pierwszego wejrzenia. O jej początkach, w szczegółach możecie przeczytać tutaj. Skoro taki szmat czasu upłynął to warto napisać parę słów jak dziś wygląda nasz związek, tym bardziej, że nasz swat - czyli dystrybutor kół Nextie w Polsce jest nie mniej ciekaw, jak potoczyły się losy dużego misia i tygryska.

Add a comment

Czytaj więcej: Wild Dragon Mark II - EPILOG

Następny proszę! - Dziki Smok z Azji!

Nextie Wild Dragon 2 Test1Następny proszeee! No następny...Panieee...tu się nie śpi....tu się pracuje i testuje! Nextie, Nextie bitte! Tymczasem, za drzwiami, przyczaił się tygrys...wręcz smok dziki, choć ukryty. Przyczaił się i czeka już tak od paru miechów na podsumowanie. Zima trzydziestolecia za pasem, więc do dzieła!

 

Add a comment

Czytaj więcej: Następny proszę! - Dziki Smok z Azji!

SIMPLA IQ FAT - zaklinacz deszczu

Test IQ Fat Simpla 4

O Wielki Ra, O Gorące Źródło promieniowania cieplnego....zaklinam cię wahlując tem o to cudowną ikoną, opoką wręcz, z polskiego tworzywa sztucznego wykonaną - spuść deszcz, ale twarze i pupy chroń przed złem tego świata...

Add a comment

Czytaj więcej: SIMPLA IQ FAT - zaklinacz deszczu

Fatpacking z "Klatką na Goryle" (Test)

w7

Bikepacking to coraz bardziej popularna forma spędzania urlopu. Kiedy postanowiłem pojechać ultramaraton Wisła1200, dostałem silne wsparcie od azjatyckiej firmy FreeParable w postaci dwóch sakw Gorilla Cage montowanych na widelec, oraz pojemnej torebki Monkii Mono, montowanej zamiast bidonu. Jak sprawdziły się podczas morderczego testu podczas wymagającej, wiślańskiej wyrypy?

Add a comment

Czytaj więcej: Fatpacking z "Klatką na Goryle" (Test)

Nie taka zima straszna. Prezentacja odzieży BCM Nowatex.

8.Vezuvio

BCM Nowatex to polska firma odzieżowa z przeszło 20-letnim doświadczeniem. Poza naprawdę bogatą ofertą i tradycyjnymi strojami „z półki”, które od ręki zamówimy na stronie producenta, możemy pokusić się o indywidualny, teamowy ubiór. Wypadało żeby i ekipa fatbike.com.pl wyróżniała się z tłumu, więc także i my zapukaliśmy do drzwi rodzimej manufaktury.

Add a comment

Czytaj więcej: Nie taka zima straszna. Prezentacja odzieży BCM Nowatex.

Test ultralekkich obręczy NEXTIE Xiphias Premium

nextie 3

Z azjatyckimi obręczami Nextie toczyliśmy się już razem w poprzednim sezonie. Ta przygoda była jednak na wąskich rafkach XC. Tym razem do testu wjeżdża naprawdę gruby set, który zbudowaliśmy od zera. Jedziemy.

Add a comment

Czytaj więcej: Test ultralekkich obręczy NEXTIE Xiphias Premium

Test Race Fat Fender- Grizzly...Nie, strielali :)

Test Race Fender Grizzly 2

"Ass Saver" - magiczna nazwa, która z angielska brzmi jak pieszczenie pupy niemowlaka. Za to po polskiemu już nie jest tak kolorowo - jak się nie obrócisz to dupa zawsze z tyłu...i do tego mokra! A może jednak nie?

Add a comment

Czytaj więcej: Test Race Fat Fender- Grizzly...Nie, strielali :)