Test ultralekkich obręczy NEXTIE Xiphias Premium

nextie 3

Z azjatyckimi obręczami Nextie toczyliśmy się już razem w poprzednim sezonie. Ta przygoda była jednak na wąskich rafkach XC. Tym razem do testu wjeżdża naprawdę gruby set, który zbudowaliśmy od zera. Jedziemy.

Add a comment

Czytaj więcej: Test ultralekkich obręczy NEXTIE Xiphias Premium

Test Race Fat Fender- Grizzly...Nie, strielali :)

Test Race Fender Grizzly 2

"Ass Saver" - magiczna nazwa, która z angielska brzmi jak pieszczenie pupy niemowlaka. Za to po polskiemu już nie jest tak kolorowo - jak się nie obrócisz to dupa zawsze z tyłu...i do tego mokra! A może jednak nie?

Add a comment

Czytaj więcej: Test Race Fat Fender- Grizzly...Nie, strielali :)

Caffélatex FAT Strip - TEST pasa cnoty

Test Effetto Mariposa Seal Tape Fatbike 6Kiedyś w średniowieczu kobiety nosiły ciężkie stalowe majtasy zwane "pasem cnoty", potem przyszly lata 70 i LSD. Jeszcze niedawno najlepsza była "szklanka zimnej wody". Dziś za to polecamy elegancki FAT STRIP z kawusią z latem.

Add a comment

Czytaj więcej: Caffélatex FAT Strip - TEST pasa cnoty

Test Korb Prowheel RAID

ProWheel Raid Fat Test 5Kupno przyzwoitych i jednocześnie względnie tanich korb do fata to w Polsce nadal jest wyzwanie, bo fatbajki to nisza nisz. Ale..są oczywiście wyjątki potwierdzające regułę. W moje tłuste łapska, a raczej giczoły wpadł nieco egzotyczny zestaw Prowheel Raid

Add a comment

Czytaj więcej: Test Korb Prowheel RAID

Test opon DURO "BIG D" - nie tylko dla orłów

Test opon Duro BigD 1Mają być uniwersalne, mają być tanie, mają być lekkie, mają być zwijane, mają być....no do wszystkiego - do tańca i do różańca. Tłuste kapcie do mojego fata. Rzuconą rękawicę podjął przedstawiciel znanej marki DURO, który przesłał komplet "BIG D". Dadzą radę?

Add a comment

Czytaj więcej: Test opon DURO "BIG D" - nie tylko dla orłów

Tłusty charakterek - test opon Deli Tire Big Buddy

deli6

Opony do Fat Bike'a to bolesny temat dla portfela, więc każda nowość w przystępnej cenie wzbudza zainteresowanie. Takim produktem niewątpliwie są gumy Deli Tire 4.0 indonezyjskiego producenta, którego produkty od niedawna są dostępne na europejskim rynku. 

Add a comment

Czytaj więcej: Tłusty charakterek - test opon Deli Tire Big Buddy

Test Opon Vee Phat Katana

Test Opon Vee Phat Katana 01

Ostra jak japoński kozik do obierania kości i fruktów. Co to, lub kto to? Na pewno nie moja żona, choć ostrości jej nie umniejszam. Tym razem to tłusta guma. Vee Rubber Phat Katana! Yaamaamotooo Banzaaai.....

Add a comment

Czytaj więcej: Test Opon Vee Phat Katana

Test Head Randall II - mocna głowa na tlustym karku

Head Randall Test 1Co by tu wymyślić, żeby dobrze się sprzedało, było zgodne z misją firmy oraz wyraźnie kojarzyło naszą markę z zimą?...I żeby nie były to znowu narty... - padło pytanie konkursowe podczas "brifingu" w europejskiej centrali Head.

Add a comment

Czytaj więcej: Test Head Randall II - mocna głowa na tlustym karku